wyszukiwarka
 


v

 

Dane kontaktowe

AtenaNieruchomosci.pl

Telefon: 883 222 777
e-mail: biuro@atenanieruchomosci.pl

ul. Kolbego 40
85-433, Bydgoszcz

 

Kredyty

A | A | A

Dlaczego warto?

• Nasze biuro współpracuje z zaufanymi instytucjami - bankami oraz doradcami finansowymi, którzy zapewniają pomoc w uzyskaniu kredytu lub pożyczki hipotecznej. Oferta kredytu hipotecznego jest zawsze dopasowywana do sytuacji materialnej klienta Kupującego oraz rodzaju nabywanej nieruchomości. Oferujemy także pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego do 100% wartości nieruchomości (m.in. program rządowy „Rodzina na swoim”) oraz w pozyskiwaniu, kompletowaniu i prawidłowym wypełnianiu dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku kredytowego. Pozwala to na szybkie dopełnienie wszelkich formalności oraz skrócenie czasu oczekiwania na finalizację transakcji.

• Ze strony naszego biura możecie Państwo liczyć na koordynację przepływu informacji na liniach: Sprzedający → Kupujący; Kupujący → Bank (kredytujący zakup przedmiotowej nieruchomości).

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w trakcie całego procesu zakupu nieruchomości.

• Główny cel powyższych działań stanowi przekazanie Państwu wiarygodnej oraz kompletnej informacji o kredytach i pożyczkach hipotecznych. Dzięki temu macie Państwo możliwość porównania ofert i co za tym idzie - możliwość dopasowania oferty do swoich indywidualnych oczekiwań oraz wybór najlepszej z nich.

Doradztwo i pośrednictwo w uzyskaniu kredytu jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNE.

• Powyższe działania możliwe są dzięki współpracy z renomowanymi bankami oraz doradcami finansowymi w zakresie udzielania kredytów hipotecznych i pożyczek hipotecznych.

Dbamy o komfort i szanujemy Państwa czas - w jednym miejscu macie Państwo możliwość zarówno zakupu nieruchomości, jak również uzyskania kredytu.

KONTAKT: 883 222 777


Pozostałe tematy

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony